اخبار کوهنوردی

معرفی نفرات برتر مسابقات سنگنوردی منطقه ای کشور در همدان

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان با بیان اینکه مجموعه سنگنوردی فرهادمیزبان مسابقات سنگنوردی منطقه ای کشور بود افزود: این مسابقات در سه رده سنی پسران و دختران و در سه گروه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه 26دختر و 15پسر در این مسابقات شرکت داشتند گفت: شرکت کنندگان در این مسابقات از شهرهای اصفهان، بیجار، قروه، سنندج، کرمانشاه، رشت و همدان با هم به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه تعداد 5 مسیر برای رده های سنی مختلف طراحی گردیده بود افزود: شبیر بشیری سرطراح و زهرا بهرامیان سرداوری این مسابقات را بر عهده داشتند.

علیرضا گوهری افزود: در مسابقات نونهالان دختر گروه A صبا شمخانی ، نیره حداد همدانی هر دو از همدان و غزل کرم نژاد از کرمانشاه حائز به ترتیب رتبه های برتر شدند. در مسابقات نونهالان دختر گروه B دل آرا عریانی نژاد، آیلین حجتی و سارا نظری هر سه از همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان افزود: در مسابقات نونهالان دختر گروه Cنازنین نعمتی از کرمانشاه اول شد و ایلن مرادی از کردستان و سارینا قیاسوند از همدان به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی تصریح کرد: در مسابقات نونهالان پسر گروه A گیورگ بورغانیان و آرمین رضایی از تهران اول و دوم شدند و یاشار صفادوست و آرسام فخاری از همدان مشترکا در رده سوم قرار گرفتند.  در مسابقات نونهالان پسر گروه B امیر وارسته از همدان، مهدی بهرامی از اصفهان وعرفان کریمی از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.

 


تاریخ و ساعت: 1396-04-25
نظرات