آیین نامه و بخش نامه ها

کلاس کار آموزی نقشه خوانی و کار با قطب نما

گزارش تصویری برگزاری کلاس


به اطلاع کلیه علاقمندان و کوهنوردان گرامی می رساند کارگروه آموزش هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان همدان یک دورهکلاس آموزشی نقشه خوانی و کار با قطب نما را در تاریخ های 20 و 21 آذر ماه سالجاری در محل مجموعه سنگنوردی فرهاد برگزار می کند

لذا علاقمندان می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل همه روزه از ساعت 9 تا 13 مراجعه و ثبت نام نمایندیا با شماره تلفن 09183110280(گوهری) و یا 09183154536 (عریان پور)تماس حاصل فرمایند

مدارک مورد نیاز:

1- رونوشت کارت ملی

2- اصل و رونوشت کارت بیمه ورزشی

3- پرداخت مبلغ 65 هزارتومان

تذکر:

ساعت شروع کلاس 8 صبح می باشد

همراه داشتن لوازم التحریر (برگه یادداشت-خط کش- نقاله و... )و قطب نما توصیه می شود

 

 


انتخاب نماینده های واجد شرایط برای حضور در مجامع قهرمانان، ورزشکاران ،مربیان،باشگاه ها و گروه ها

به اطلاع کلیه ورزشکاران ، قهرمانان ،مربیان و گروه ها و باشگاه ها می رساند بنا بر اعلام فدراسیون محترم کوهنوردی و صعود های ورزشی کشور  که در ادامه مطلب  نمایش داده می شود روز یکشنبه مورخ 90/8/22جلسه انتخابات نمایندگان گروهها،باشگاهها، قهرمانان و مربیان استان همدان جهت شرکت در مجمع عمومی فدراسیون کوهنوردی به ترتیب زمان های زیر در محل سالن کنفرانس اداره کل تربیت بدنی واقع در طبقه فوقانی سالن کشتی استادیوم قدس برگزار می گردد.

1- مربیان -داوران 14 الی 16
2- گروهها و باشگاههاااز ساعت 16:30 الی 18:30
3- قهرمانان ساعت 19الی 20

ادامه مطلب... نظرات(0)

فراخوان عمومی

 

 

در پی فراخوان اداره کل تربیت بدنی استان، مبنی بر کاندیداتوری ریاست هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی علاقمندان و واجدین شرایط می توانند ظرف مدت 10 روز از تاریخ 1390/7/3 به دفتر هیئت کوهنوردی استان مراجعه و ضمن آگاهی از شرایط با تکمیل فرم و مدارک خود را به اداره کل تربیت بدنی تسلیم نمایند. عدم تشکیل جلسه روز دوشنبه مورخه 23/3/1390


با عرض پوزش از اعضا و روسای محترم کمیته های هیئت کوهنوردی وصعودهای ورزشی استان. بدینوسیله به استحضار میرساند تشکیل جلسه روز دوشنبه مورخه 23/3 کان لم یکن تلقی میگردد. 


دعوت از مسئوولین محترم کمیته ها جهت حضور در جلسه مشترک هیئت استان

 

 

بدینوسیله از محضر روسای محترم کمیته های هیئت استان دعوت میگردد در جلسه مشترک روز دوشنبه  مورخه 23/3/90 راس ساعت 7 بعد از ظهر در دفتر هیئت حضور بهم رسانند.

دستور کار جلسه : اتخاذ تصمیم پیرامون مشکلات موجود و رفع تنگناها و نحوه ادامه فعالیت این هیئت.اردوي نهايي آمادگي و انتخابي تيم ملي اعزامي به مسابقات قهرماني جهان ايتاليا

اردوي نهايي آمادگي و انتخابي تيم ملي اعزامي به مسابقات قهرماني جهان ايتاليا

News image

به اطلاع مي‌رساند آخرين مرحله اردوي انتخابي و آمادگي تيم ملي صعودهاي ورزشي بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات قهرماني جهان در كشور ايتاليا در رشته‌هاي سرطناب (Lead)، سرعت (Speed) و بولدرينگ (Bouldring) در بخش آقايان و بانوان برگزار خواهد شد. زمان برگزاري اردو: 10 الي 17/4/90 زمان پذيرش: جمعه 10/4/90 ساعت 14 الي 18 توجه: مكان برگزاري اردو متعاقباً اعلام مي‌شود. مدارك و لوازم موردنياز: 1ـ ارائه اصل كارت بيمه ور...

ادامه مطلب... نظرات(0)

فراخوان اولين همايش تخصصي گردشگري و راهنمايان كوهستان

راهنمايان كوهستان

فراخوان اولين همايش تخصصي گردشگري و راهنمايان كوهستان
سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۱۳

به اطلاع مي‌رساند اولين همايش تخصصي گردشگري و راهنمايان كوهستان با دعوت از مسئولين كارگروه راهنمايان كوهستان و نمايندگان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و طبيعت‌گردي استان‌ها به همراه كارگاه‌هاي آموزشي و نمايشگاه جانبي وابسته در تاريخ 25 تيرماه سال جاري برگزار مي‌گردد، لذا به اين وسيله مراتب به منظور هماهنگي و برنامه‌ريزي اوليه اعلام مي‌گردد. مقتضي است هيئت استان‌هاي سراسر كشور با توجه به اهميت و فراگيري موضوع ضمن اطلاع‌رساني، در اسرع وقت نسبت به سازماندهي حضور نماينده استان در همايش مذكور اقدام مقتضي معمول داشته و تا تاريخ 31/3/90 نماينده اعزامي را كتباً به اين فدراسيون معرفي نمايند.


معرفی مشاور جوان هیئت ها

تربيت بدني و فدراسيون‌ها و لزوم گسترش اين شبكه با هيئت‌هاي تابعه مقتضي است اقدامات لازم را جهت معرفي يك نفر به عنوان مشاور جوان آن هيئت مبذول فرماييد. شايان ذكر است كه نفر مربوط با درنظر گرفتن شاخص‌هايي مانند برخورداري از سوابق ورزشي در رشته كوه‌نوردي، حداقل تحصيلات ليسانس و حداكثر سن 35 سال و از جوانان فعال و متعهد استان انتخاب و حداكثر تا پايان اردي‌بهشت 90 به فدراسيون معرفي گردد.
همچنين اعلام مي‌دارد آقاي مهندس حميدرضا شفقي به عنوان مشاور جوان رياست فدراسيون معرفي شده و رؤساي محترم هيئت‌ها مي‌توانند جهت هماهنگي و دريافت راهنمايي‌هاي لازم با ايشان تماس حاصل نمايند.
مهندس حميدرضا شفقي 8505037- 0935


بیانیه پایانی گردهمایی هیئت های کوه نوردی و صعودهای ورزشی سراسر کشور

با تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی ایامی توأم با موفقیت و سربلندی برای یکایک ایرانیان عزیز و هم چنین سالی پرافتخار برای جامعه ی ورزش کشور به ویژه کوه نوردی و صعودهای ورزشی، ضمن سپاس از حمایت های سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک که بی گمان سهم ارزنده ای در کسب پیروزی ها و افتخارات ورزشی سال 1389 داشته اند، بر خود لازم می دانیم به عنوان متولیان ورزش کوه نوردی و صعودهای ورزشی؛ دغدغه های اصلی خود را در راستای خدمت صادقانه و متعهدانه و در جهت اعتلا و بالندگی ایران عزیز اسلامی به شرح ذیل اعلام نمائیم:

به نقل از وبسایت فدراسیون

ادامه مطلب... نظرات(0)

بخشنامه الزام آور در جهت توسعه و گسترش رقابت‌هاي سنگ‌نوردي

فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در راستای انتخاب نفرات تیم ملی سنگ نوردی جهت شرکت در مسابقات بین المللی سال جاری میلادی، با صدور بخش نامه ای به هیئت های سراسر کشور، آنها را ملزم به رعایت و توجه به برخی موارد نمود. در این بخشنامه آمده است : كارگروه صعودهاي ورزشي اين فدراسيون ضمن تبريك پيشاپيش سال نو و تقدير از عملكرد هيئت‌هاي كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان‌ها و با عنايت به توسعه و گسترش همه‌جانبه مسابقات سنگ‌نوردي در سطح استان‌ها در سراسر كشور و همچنين به منظور انتخاب تيم ملي جهت شركت در مسابقات بين المللي سنگ‌نوردي سال 2011 ميلادي (1390) رعايت كامل مفاد اين بخشنامه را الزامي مي‌داند.

منبع: وبسایت فدراسیون

ادامه مطلب... نظرات(0)

صفحه قبل>>