آیین نامه و بخش نامه ها

بخشنامه الزام آور در جهت توسعه و گسترش رقابت‌هاي سنگ‌نوردي


1- تمامي هيئت‌هاي كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان‌ها موظفند مسابقات انتخابي قهرماني استان خود را در بهار سال 1390 در دو بخش‌ مردان وزنان و در رشته‌هاي سرطناب ،بلدر و سرعت و در تمام رده‌هاي سني برگزار و نتايج آن را به همراه گزارش كامل مربوطه تا تاريخ 15/4/90 به كارگروه صعودهاي ورزشي فدراسيون ارسال نمايند.
2- برگزار نشدن مسابقات قهرماني استان و يا رعايت نكردن شيوه‌نامه مسابقات صعودهاي ورزشي به منزله عدم حضور تيم منتخب استان در مسابقات قهرماني كشور تلقي مي‌گردد.
3- تيم منتخب هيئت كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي استان كه برآمده از مسابقات انتخابي استان‌ها مي‌باشد مي‌تواند در تمامي مسابقات كشوري سال 1390 مانند قهرماني كشور، جام فجر و... شركت نمايد.
4- برگزاري مسابقات قهرماني استان مي‌بايست با اطلاع‌رساني دقيق و ذكر جزئيات و رعايت اصول و ضوابط مربوطه در سطح استان (هيئت‌هاي تابعه، نهادها، گروه‌ها، باشگاه‌ها و...) انجام و رونوشت تمامي بخشنامه‌هاي مربوطه صادره، توسط هيئت‌هاي استان‌ها به كارگروه صعودهاي ورزشي فدراسيون كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي ارسال گردد.
5- هر استان مي‌تواند حداكثر 2 تيم با عناوين (الف) و( ب) را در بخش‌هاي آقايان و بانوان و در رده‌هاي سني و رشته‌هاي مختلف كه منتخب مسابقات قهرماني استان مي‌باشد، انتخاب و مشخص نمايند. در غير اين‌صورت در مسابقات رسمي مانند قهرماني كشور، جام فجر و... ورزشكاران غيرمنتخب استان نمي‌توانند حضور يابند.
6- تمامي هيئت‌هايي كه در اجراي مفاد اين بخشنامه كوتاهي و يا عملكرد ضعيفي ارائه دهند مسئول اجراي ضوابط و جرائم مربوط قرار خواهند گرفت.
مقتضي است ضمن توجه به مفاد اين بخشنامه از هم‌اكنون تمامي هيئت‌هاي كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي، برنامه‌هاي اجرايي خود را تنظيم و در سطح استان اطلاع‌رساني نمايند.
شايان ذكر است اطلاعات تكميلي مربوط به چگونگي و نحوه برگزاري دوازدهمين دوره مسابقات قهرماني كشور متعاقبا اعلام خواهد شد..

 

 

تاریخ و ساعت: 1389-12-17
نظرات(0)